اخبار سمینارها

جستجو در مطالب

مقاله ها

استخدام

 

ثبت اختراع 

مؤسسه توسعه فناوري و دارايي هاي فكري رايان به همت تعدادي از متخصصين تكنولوژي و كارشناسان حقوقي در زمينه مالكيت فكري به خصوص كارشناسان ورزيده و صاحب تجربه در حوزه ثبت اختراعات در ايران و جهان و با هدف ارايه خدمات تخصصی و مشاوره ای به مخترعان، نوآوران و بنگاههاي اقتصادي كشورجهت خلق، حمایت و تجاری سازی ايده هاي نو در ابعاد ملی و بین المللی و كمك و ارایه مشاوره به مديران در فرآيند سياستگذاري تاسيس شده است. در این راستا کلیه خدمات مشاوره، ثبت، ارزش گزاری تکنولوژی، تجاری سازی تکنولوژی و شرکت در دادگاه های مختلف در حوزه اختراعات و همچنین ثبت طرحهای صنعتی و علائم تجاری از جمله همکاریهای متعارف این مؤسسه می باشد.

 

مؤسسه رایان تاکنون موفق به ثبت بیش از 1700 تکنولوژی در قالب اختراع  و طرح صنعتی شده است و در حال حاضر به عنوان یکی از مؤسسات پیشتاز در زمینه انجام امور ثبتی و حقوقی در حال خدمت رسانی به دانشمندان و مدیران توانمند کشور می باشند.

 

ثبت اختراعات و طرحهای صنعتی و به موازات آن علائم تجاری به عنوان ارکان تثبیت بازار و شرایط تجاری شرکتها از ارزش و اهمیت بسزایی برخوردار می باشد. مؤسسه رایان با برخورداری از اساتید به نام مالکیت فکری در ایران تا به حال موفق به برگزاری بیش از ۶۰ دوره آموزشی در دانشگاه ها و صنایع کشور گردیده است و از جمله پروژه های تحقیقاتی مرتبط با اختراعات که توسط این مجموعه انجام گرفته است می توان به طرح تاسیس اداره ثبت اختراعات کشورهای اسلامی و همچنین فن بازار گروه D8 اشاره کرد.

 


 

استخدام 

مؤسسه بین المللی رایان از میان واجدین شرایط در پست های سازمانی ذیل با شرایط عالی استخدام می نماید:

 

پست سازمانی

جنسیت(آقا /خانم)

تعداد

حداقل مدرک

حداکثر سن

وضعیت

استخدام

کارشناس بازرگانی

هر دو

2

لیسانس

35

استخدام شد

مترجم زبان انگلیسی

خانم

1

مهارت اولویت دارد

35

نیازمند

بازار یاب حرفه ای

آقا

1

مهارت اولویت دارد

35

استخدام شد

کارمند اداری

هردو

2

لیسانس

35

در حال بررسی رزومه های ارسالی

اپراتور کامپیوتر

هردو

2

لیسانس

35

در حال بررسی رزومه های ارسالی

طراح و گرافیست

هردو

1

مهارت اولویت دارد

35

در حال بررسی رزومه های ارسالی

 

واجدین شرایط فوق، می توانند رزومه خود را به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.

توجه : کلیه مراحل استخدامی تا بررسی اولیه پرونده متقاضیان از طریق وب سایت و ایمیل صورت می گیرد و درخواست می گردد حتی الامکان با تلفن های مؤسسه تماس نگیرید، قبلاً از توجه شما سپاسگزاریم .

 

طراحی و توسعه: وب نگاران پارسه